Rumuńska Prawdziwie Prawosławna Cerkiew kategorycznie zabrania szczepień covid-19

Print Friendly, PDF & Email

Nicefor.Info

CERKIEW PRAWOSŁAWNA STAREGO STYLU
W RUMUNII
LOC. SLĂTIOARA.COMUNA RISCA, JUD. SUCEAVA
Tel.: 0230570831; 0230570837
mitropolia-slatioara.ro

Nr 626 dnia 8.01.2021 r.

OFICJALNE OŚWIADCZENIE

    W niniejszym dokumencie zarząd [Świątobliwy Synod – tłum.] Stowarzyszenia Religijnego Prawosławnej Cerkwi Starego Stylu w Rumunii [Rumuńska Prawdziwie Prawosławna Cerkiew – tłum.] z siedzibą w Slătioara, gmina Sasca, rejon Suceava, poprzez swojego prawnego przedstawiciela Arcybiskupa i Metropolitę Vlasie [Błażeja – tłum.], kategorycznie i definitywnie deklaruje odrzucenie szczepionki anty-covid 19. Ta szczepionka jest nie do przyjęcia nie tylko ze względów religijnych, ale także dlatego, że nie została dokładnie przebadana naukowo, jak powinno być w przypadku każdej szczepionki. Poddawana szczepieniu populacja nie jest świadoma rzeczywistych składników szczepionki, dlatego narodziły się na jej temat różne negatywne interpretacje.

Po drugie, odrzucamy tę szczepionkę, ponieważ wykazano, że powoduje (poważne) skutki uboczne u wielu zaszczepionych osób. Sama ulotka ze szczepionką podaje wielorakie niepożądane oddziaływania, takie jak: ból, obrzęk, zmęczenie, ból głowy, bóle mięśni, ból stawów, dreszcze, gorączka, obrzęk węzłów chłonnych, bezsenność, swędzenie w miejscu wstrzyknięcia itp., a nawet mogą powodować szok anafilaktyczny.

Opierając się na motywacji przedstawionej powyżej, odrzucamy tę szczepionkę, doradzając innym chrześcijanom, aby poszli za naszym przykładem.

NAJPRZEWIELEBNIEJSZY ARCYBISKUP I METROPOLITA

VLASIE

Na zdjęciu katedra metropolitalna w Slatioara. Tłum. LeonPrint Friendly, PDF & Email

Nicefor.Info